به علت نوسانات قیمت  واطلاع از موجودی قبل از خرید با شماره  09135740479  در واتس اپ هماهنگ کنید

فروشگاه اینترنتی میسی کالا در سال 1398با هدف فروش کالا های کادویی - لوازم آرایشی و لوازم بهداشتی ، عطریات ، ساعت ، لوازم تزئینی منزل و وسایل بازی و سرگرمی   ...به صورت اینترنتی  شروع به کار کرد.مهترین هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز در سراسر ایران میباشد.میسی کالا برای جلب رضایت مشتریان خود مجوز های لازم را اخذ کرده و شما میتوانید با توجه به نماد اعتماد الکترونیکی با امنیت بیشتری از ما خرید کنید.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. امروزه افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌های خرید اینترنتی با نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است وما همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌ جامعه خود هستیم.

مهمترین مزیت و اهمیتی که میتوان برای خرید اینترنتی یادآور شد، خرید بدون نیاز به خارج شدن از منزل است. فروشگاه های اینترنتی موظف به ارائه مشخصات دقیق و کامل از هر محصول میباشند تا خریدار بتواند به طور کامل با محصول آشنا شود.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را دارد و مایل است با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های هوشمندانه ‏‌تر را می‏‌طلبد. به همین علت میباشد که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

مهم ترین هدف این فروشگاه جلب رضایت مشتریان در شهرهای کوچک و بزرگ ایران عزیزمان و فرهنگ سازی خرید اینترنتی و اعتماد به این سیستم فروش میباشد.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را قانع میکند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمده و هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

 هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

با توجه به نماد اعتماد الکترونیکی با امنیت بیشتری خرید خود را انجام دهید.

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با  پذیرش کوکی Cookie میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.